Hakkımızda

İnşaat Sektörünün en zahmetli, en çok özen isteyen ve en çok dürüstlük gerektiren alaninda endüstriyel yapılar konusunda faaliyet gösteriyoruz. Yerinde dökme betonarme temeller ve kolonlar, prefabrike kiriş, makas çatı sistemleri konusunda uzmanız.  Şirket bünyemizdeki 8 inşaat mühendisi ve 4 mimar kadromuzla çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre etmeyi amaçlıyoruz. Kalite sistemimizi bir bütün olarak görerek, taşeronları da bu bütünün parçası olarak algılıyoruz. Öncelikle güvenilir ve dürüst olmayı bir iş prensibi edindik. Tek kriterimiz müşteri memnuniyeti sektörümüzün kronik sorununda ise ilkemizi şöyle belirledik taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Başkanımızın Mesajı

Mükemmelliğe ulaşmak ancak güvenilir ve saygın bir kurum olmakla mümkündür. İlk günden bu güne kadar, ilkelerimizden asla ödün vermedik vermeyeceğiz. Ülkemizin değerlerine olan saygımız, çalışma azmimiz sayesinde güzel işler yaptık, sağladığımız istihdamın artmasını gönülden istiyoruz.

  • İzleme ve hesap verebilirlik
  • İkilemlerle baş etmek
  • Sorumlu istihdam uygulamaları
  • Müşteriler için değer

Endüstriyel Yapılar

Endüstriyel yapılarda her türlü büyüklükteki projeler için esnek organizasyon yapısı ve projeye özel oluşturulan uzman ekip kadrosuyla güçlü ve dinamik bir yapı sunar.

Güvenlik & Kalite

Projenin her aşamasında uyguladığımız kalite yönetim sistemleri sayesinde planlanan ve biten projede hedeflediğimiz kaliteyi yakalıyoruz. “Önce Güvenlik” sloganımızla inşaat sürecinde tüm detaylara önem veriyoruz.