ÖZATAK İNŞAAT

BAŞKANDAN MESAJ

Anasayfa / Kurumsal / Başkandan Mesaj

Yönetim Kurulu Başkanımızın 2018 Yılı Mesajı

ÖZATAK İNŞAAT kurulduğu günden bu güne kadar sanayi projelerinde fizibilite, mühendislik hizmetleri, uygulama gibi konularda hizmet vermektedir.

ÖZATAK İNŞAAT modern çalışma alanları, kendini sürekli yenileyen makine ve ekipmanları ile inşaat sektöründe uluslar arası ölçülerde hizmet sunmayı hedef edinmiştir.

Uyguladığı Projelerinde Kaliteyi ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, OHSAS 18001 ile İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile Dünya standartlarında iş yapmayı temel ilke edinmiştir.

Hizmet alanlarını, ülke ekonomisine can veren sanayicileri seçmiş olması ile her durumda üretimin bir ülke için en önemli unsur olduğunu kabul etmiş ve buna göre sanayicilerle bir ekip halinde çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul bölgesinin gelişmelerini takip ederek son yıllarda lojistik üssü haline gelen Kocaeli-Gebze bölgesi içinde yatırımlarıyla yer almaktadır .Kendi bünyesi içinde depolama ve enerji konusunda yatırım yaparak ülke ekonomisine katma değer sağlayan ÖZATAK İNŞAAT gelecekte bu topraklardan aldığı gücü yine bu topraklara ve ülke insanına vermeyi bir borç bilmiştir .

Hızla gelişen ve değişen dünya üzerinde gelecek nesillere daha yaşanır bir dünya bırakmak için , geri dönüşümü kolay enerji tasarrufu sağlayan ve doğal kaynakları kirletmeden gerçekleştirilen projeler üretmek hedefidir.

“Mükemmelliğe ulaşmak ancak güvenilir ve saygın bir kurum olmakla mümkündür.”

Rahim Abağa

Yönetim Kurulu Başkanı