Yatırım Danışmanlığı

Yatırımlarınızı yönlendirirken Özatak İnşaat‘ın çatısı altındaki profesyonel ekibin tavsiyelerinden yararlanmak ister misiniz?

Doğru ürünü doğru zamanda almanın yolu; Her türlü risk/getiri profiline uygun ürün çeşitliliğini sunan Özatak İnşaat, yatırım danışmanlığı bölümü’nün uzman kadrosu müşterilerinin yatırım kararlarında yanlarında yer alıyor. Yatırım ürünlerinin getiri fırsatlarından yaralanmak için ürünler ve piyasalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Hangi ürün hangi piyasa koşullarında ön plana çıkacak, hangi ürün sizin risk/getiri/vade yapınıza uygun? Yatırım kararlarınızı alırken gelin uzmanlarımıza danışın, fırsatları kaçırmayın.

Yatırım Danışmanlığı Hizmetinin Avantajları

Yatırım danışmanlarının piyasa odaklı yaklaşımı ile değişen piyasa koşullarında müşterilerin güncel kalması ve piyasa beklentilerin paylaşılarak portföylerde ihtiyaç duyulan değişikliklerin yapılması sağlanmaktadır. Sunulan ürünlerdeki çeşitlilik müşteri beklentileri karşılayabilme ve riskin dağıtılması hususlarında müşterilere avantaj tanımaktadır.
Yatırımcıların ihtiyaç ve taleplerini merkezine alan bu hizmet ile müşteri memnuniyetinin en yüksek düzeye çıkarılması hedeflenmektedir.
Periyodik dönemlerde piyasa koşulları kapsamında yatırımcılar bilgilendirilmektedir ve yatırımcı ile de mutabık kalarak, ürünler arası geçişlerle portföyde getiri artırma amaçlanmaktadır
Hangi fonlar hangi riski taşıyor, hangi getiri fırsatını sunuyor?